Ostrava – Na čtyři desítky mužů a žen, kteří slouží ve vedení nejrůznějších společenství z diecéze, zavítalo v pátek 22. května na ostravsko-opavské biskupství. Cílem setkání bylo navázat lepší spolupráci a nabídnout od podzimu dlouhodobou formaci v jejich službě.
S přednáškou o dynamikách růstu společenství vystoupil farář z Uherského Hradiště P. Petr Bulvas.
Foto: Milan Chudej / Člověk a Víra
Článek Setkání vedoucích společenství na biskupství se nejdříve objevil na Diecéze ostravsko-opavská.
Editor: Doo










