Ve Městě Albrechticích zvou dívky na duchovní cvičení

Město Albrechtice – Komunita sester boromejek ve Městě Albrechticích zve v červenci na duchovní cvičení pro dívky na téma Vnitřní objev Božího daru. Téma pochází z poselství papeže Lva XIV. ke dni modliteb za povolání.

Obnovu povede P. Marek Poláčik a necelý týden ve Městě Albrechticích je určený pro dívky ve věku 16 až 30 let.

Bližší informace poskytne a přihlášky sbírá s. Vincenta Kořínková.

Foto: Mária Švecová / Člověk a Víra

Článek Ve Městě Albrechticích zvou dívky na duchovní cvičení se nejdříve objevil na Diecéze ostravsko-opavská.

Editor: Doo